یورکا! یک آستر حماسه دیگری برای محکم کردن پیدا کرد ، و تقریباً تقریباً به اندازه حماسه Chanel 88 Noir Intense است .

اوه ، و هزینه آن 40٪ کمتر (19 دلار در مقابل 33 دلار) است.

این قلم آنتی بیوتیک آرایشی ضد آب Noir 19 $ است ، و تنها دلیلی که نمی توانم به طور کامل پشت خود را روشن کنم Chanel 88 Noir Intense است زیرا من هنوز نوک پیچ و تاب و لاغر 88 را دوست دارم. من فکر می کنم بهتر است در آنجا بین ریشه های شلاق پایین تر از نوک آنتونیون باشید ، اما تا زمانی که نوک را تیز نگه دارم انجام می شود .

این کو است.

لوازم آرایشی antonym نوار چشم ضد آب
وقتی موهای شما پوسیده است اما به هر حال فقط با آن می روید . من در خطوط آب و خطوط بالای شلاق ، BTW ، نویر را با آنتونیم پوشیده ام.
خوشبختانه مداد مجهز به تیزکن مخصوص خود است که برای این کار مفید است.

نویر توسط آنتونیون مات ، ضد آب و سیاه است - سیاهترین سیاه - بنابراین هیچ آبی ، خاکستری یا سبز در آن دیده نمی شود. فکر می کنم تقریباً به اندازه Chanel 88 Noir Intense تاریک است. وقتی در پایه مژه های من روی خط آب فشار داده شود ، تختخواب من متراکم و فوق العاده ضخیم به نظر می رسد ، مثل اینکه من در واقع مژه های زیادی را ورزش می کنم.

این نیز طولانی در خطوط آب من است. هشت ساعت خوب دارم بدون هیچ محو شدن . بعد از اینکه تنظیم شد. * بعد از تنظیمات * کلید اینجاست ، زیرا به طور کامل تنظیم شده طول می کشد.

لوازم آرایشی antonym نوآر چشم نوآر

بنابراین مجموعه ها در دو مرحله نیز مرتب می شوند. 2-3 دقیقه طول می کشد تا در ابتدا خشک شود (در طی این مدت مانند MAC Eye Kohl نرم و مطبوعی است ، بنابراین شما وقت بازی دارید) و 20 دقیقه دیگر برای خشک شدن کامل آن. در اصل ، وقتی آن را به خط آبم می زنم ، می توانم حدوداً 20 دقیقه به خط شلاق پایینی ام منتقل شوم ، اما فقط با نوک Q آن را تمیز می کنم.

اما پس از پایان 20 دقیقه دیگر این حرکت نمی کند. در همه

من همچنین از آن استفاده کرده ام تا خطوط شلاق بالای خود را به خط برسانم ، و تا زمانی که زمان تنظیم کردن را به آن اختصاص دهم ، به شکاف من نمی خورد.

اگر رنگ مشکی چیز شما نیست ، به رنگ قهوه ای نیز می آید (که در نهایت روزی نیز می خواهم امتحان کنید ، زیرا من این مداد را خیلی دوست دارم). می توانید آن را در Sephora و بصورت آنلاین پیدا کنید .

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها