این سایه مات و رژ لب جدید مورد علاقه شما برای آرایش های 10 دقیقه ای است.
فقط به این دلیل که مجبورید آرایش خود را زیر ساعت انجام دهید و به یک برنامه دقیق بپیوندید ، به معنای آن نیست که باید مانند یک BAM وضعیت اسلیپ باشد. - یک سایه چشم کوچک اینجا ، مقداری سایه چشم در آنجا. شما هنوز هم می توانید ظاهری زیبا ، تصفیه شده و زیبا انجام دهید. شما فقط باید راه هایی برای حرکت به کل روند پیدا کنید.

اگر همیشه به دنبال صرفه جویی در وقت خود مانند من هستید ، استفاده از محصولات چند وظیفه ای می تواند به شما کمک کند.

اما آها! - همه محصولات چند وظیفه ای برابر نیستند ، درست است؟ گرد و غبار NUDESTIX Intense Matte Lip + Pek مداد در خلوص (24 دلار) هم به عنوان یک مات و مات و رژ لب مات کار می کند ، اما در دریای گسترده ای از آرایش چند وظیفه ای ، فرمول صاف آن آن را استثنایی می کند.

خلوص nudestix
NUDESTIX خلوص
یک قهرمان آرایش ناخوشایند چیست؟ از نظر من ، اغلب اوقات زیر لباس زیر آرایش نشده ، محصولی از مجموعه دائمی است که زیر صفحه رادار بسیاری از دوستداران آرایش می پوشد اما مرتباً دنیای من را لرزاند. سریال طولانی مدت Unsung Heroes دارای برخی از موارد مورد علاقه من است .

من متوجه شده ام که صاف و خامه تر یک مداد چند وظیفه ای است ، به خصوص مات مانند این ، راحت تر فشار دادن به پوست و دستکاری آسان تر است ، بنابراین وقتی چیزی خامه ای مانند این باشد و وقتی خود را نمی چسبانید یا چکش نمی کنید. آن را اعمال کنید ، سپس این بدان معنی است که وقتی شما آن را پر کردید ، با شما نمی جنگد. در پایان ، دیگر لازم نیست که بیشتر از آنچه لازم دارید صرف مخلوط کردن کنید.

این یکی از آن دسته از محصولاتی است که سخت ترین قسمت استفاده از آن ، کشیدن چند نوار روی گونه های شما است. بیایید همین الان این کار را انجام دهیم .

خلوص nudestix
نزدیکترین من تا به حال به داشتن ویسکرهای زن سبک و جلف واقعی!

بم! حالا انگشت خود را بگیرید . و به آن نگاه کنید. چند سکته مغزی ، و یکپارچه بخشی از گونه های من می شود.

خلوص nudestix
آن مخلوط را بیرون کنید .
شما همچنین می توانید از این کار استفاده کنید تا بتوانید لب های خود را به راحتی پر کنید ، مانند من در اینجا انجام می دهم ، اگرچه صحبت کردن و تایپ کردن در حین انجام این کار بسیار دشوار است . اما سلام ، ما به هر حال می خواهیم امتحان کنیم!

خلوص nudestix
در حالی که صحبت می کنید ، انجام این کار سخت است .
من دوست دارم بعد از اتمام کار لبه های تیز را لکه دار کنم و آن را "زندگی در زندگی" تر جلوه دهم. به این ترتیب لازم نیست در مورد آن خیلی دقیق باشم.

و این تنها کاری است که می کنید.

به هر حال ، من این گل سرخ و خاکی را دوست دارم ، زیرا فکر می کنم هر دو ظریف و صیقلی باشند ، اما هنوز هم گاه به گاه است و تقریباً هر پالت چشمی و خنثی را که می توانید در آن پرتاب کنید ، می گذرد. اگر در حال مسافرت هستم ، دوست دارم این را انتخاب کنم و هر کدام از پالت های سایه چشم ای را که هم اکنون در آن قرار گرفته ام (در حال حاضر همه چیز راجع به MAC Jade Jagger Burning Nights Quad ) و یک زن و شوهر از مداد (بطور معمول اصول اولیه مانند سیاه و برنز ، همراه با رنگی سرگرم کننده مانند بنفش ) ، و این برای محصولات رنگی من کافی است.

خلوص nudestix k
10 دقیقه بعد! BTW ، من همچنین از Make Up For Ever Aqua XL Color Paint در L-54 و بنیاد پوست Shiseido Synchro در Golden 5 استفاده می کنم.
از نظر من حدود شش ساعت به عنوان سرخ شدن یا به عنوان رژ لب (طعم و بو نمی دهد) ، بنابراین اگر من آرایش خودم را بعد از صرف صبحانه بمالم ، بعد از ناهار لمس می کنم.

پایان نرم مات در خطوط عمودی لب نیز آسان است ، بنابراین لبهای شما بعد از چند ساعت مانند لب به لب گربه نخواهد بود.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها