برای برخی از افراد ، زندگی در لبه به معنای پریدن پایه از یک آسمان خراش ، گشت و گذار در امواج 50 پا یا رفتن به وگاس به نگهبان است که پنج دقیقه پیش در استخر هتل ملاقات کرده بودند (اعطا شد که او داغ بود).

ایده من در مورد زندگی در خط سریع سعی در استفاده از سایه مات است که قبلاً هرگز از آن در 10 دقیقه آرایش استفاده نکردم .

چه می توانم بگویم؟ من به سختی می روم.

گاهی اوقات این قمار بازپرداخت نمی شود ، و من در نهایت با یک ظروف سرباز یا مسافر عجیب و غریب. با این حال ، گاهی اوقات ، مانند گذشته با Organic Eyeshadow Quattro در Noisette (39 دلار) توسط Antonym Cosmetics انجام می شود .

آنتیمیت noisette

اگر درپوش گذاشته اید و یا در غیر این صورت از درام آرایش چشم خودداری می کنید ، فکر می کنم این را دوست داشته باشید. این از آنتونیوم آرایشی و بهداشتی است ، یک خط ارگانیک و بدون خشونت ، از میامی است که من به تازگی شروع به پوشیدن و دوست داشتن کردم.

(توجه داشته باشید جانبی: چرا بیشتر چهره های آرایش در مورد این خط صحبت نمی کنند؟) هنوز هم در زیر رادار پرواز می شود ، اما آنها اخیراً در وب سایت Sephora راه اندازی شده اند (این همان چیزی است که من آنها را پیدا کردم). به زودی منفجر شوید زیرا هر یک از محصولات آنها که تاکنون امتحان کرده ام ، دارای کالیبراسنجی بوده است - مانند هورگلاس با NARS ملاقات می کند.)

لوازم آرایشی antonym quattro noisette eyeshadow
نوایت

اولین باری که Noisette را امتحان کردم زمانی بود که چند هفته پیش کانر را به Baby Story Time منتقل کردم. احساس چالش کردم ، بنابراین 10 دقیقه به خودم فرصت دادم تا چهره خود را تمام کنم (من به دنبال دستیابی به آن مهارت های سریع آرایش سر جان داغ هستم). من تصمیم گرفتم قهوه ای مات را بپوشم ، زیرا پودرهای مات به سختی مخلوط می شوند.

آرایشگر آرایش خیلی ؟!

قلم خود را تقریباً رها کردم وقتی که دانه های ظریف و رنگدانه های متراکم روی لبه هایم پیچیدند ، و هرچه شیشه جلو شیشه جلو را پاک کردم و به صاف ترین شیب ها بروید ، همه چیز بهتر می شود. نه پرش ، نه درام. فقط مکان مستقر در سایه را کنترل می کردم ، با آخرین فرود غلات دقیقاً همان جایی که می خواستم برود.

به عبارت ساده تر ، می توان به عقب چرخانده شد و هنوز هم sh * t را از این سایه مخلوط می کند.

و فقط مات نیست! اینطوری است که با همه آنها ، از جمله دو ساتن (یک مس و یک برنز) و براق (طلای کم رنگ).

آنتیمیت noisette

اما بهترین قسمت این است که چربی پودر چربی روی چربی های شما قرار می گیرد. نمی توانم آن را ببینم. این فقط رنگ خالص است. نحوه نوازش پوست باعث می شود بیشتر از یک پودر مانند کرم به نظر برسد و اگر خطی دارید - ریز یا نه خیلی ریز - این چهار گوش از آنها باقی نمی ماند. این مانند بهترین بهترین دوتایی های سایه چشم NARS ( کلاهاری ، کوردورا .) است.

من با خوشحالی می توانم این مسئله را برای همه ، از مبتدیان تا جوانب مثبت و هر کس که در میان است ، جستجو کنید ، که به دنبال آرایش چشم زیبا و بی دردسر است.

اگر رنگهای گرم در Noisette چیزی نیستند ، دو ترکیب دیگر 39 دلار نیز وجود دارد . کروز دارای خاکستری تیره ، استخوانی ، قهوه ای طلایی و صورتی هلو است و To Moon and Back دارای خاکستری ، زغال چوب ، تاپ و سفید است. می توانید همه آنها را در سپهرا پیدا کنید.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما ،

کارن

آنتی نام لوازم آرایشی و بهداشتی مواد تشکیل دهنده سایه چشم ارگانیک کواترو

نشاسته تالک ، میکا ، Triticum Vulgare / Triticum Vulgare ** (گندم) نشاسته * ، نشاسته Zea Mays نشاسته / Zea Mays (ذرت) نشاسته * ، Phytosqualan ، Caprylic / Capric Triglyceride، Isoamyl Laurate، Zink Stearate، Glyceryl Caprylate، Magnesoy Steaslate لیزین ، اسید سوربیک ، اکتیدودودکانول * ، ** سیلیس. (+/-) ممکن است حاوی: Ci 77491 ، Ci 77492 ، Ci 77499 (اکسید آهن) ، Ci 77891 (دی اکسید تیتانیوم)
** فقط در رنگ های مات. *** فقط در مروارید رنگ.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها