آیا آن را دوست دارید و همیشه آن را می پوشید؟ یا شما هرگز ، هرگز آن را نمی پوشید؟ یا جایی در وسط است؟

"صورت کیک" پر رنگ تر با تمام زنگ ها و آغازگر / فونداسیون / کانسیلر / کانتور / برجسته / پودر برای پخت سوت در حال حاضر بسیار محبوب است ، به خصوص اگر از رسانه های اجتماعی به عنوان یک راهنما استفاده می کنید.

پوشش کامل قطعاً در حال حاضر است. چند سالی است که می گذرد ، و به مناسبت آن را دوست دارم . فکر می کنم در عکسها شگفت انگیز به نظر برسد ، و پوشش کامل عاشق نورپردازی استودیویی است ، اما بیرون آمدن کامل از پوشش برای من سخت تر می شود ، اگر من صبر ندارم که واقعاً در آن کار کنم ، باید صبر کنم ، و من باید بیشتر در این زمینه کار کنم تا از پوشش سنگین یا خشن اطراف "خطوط تجربه" خودم را بپوشانم.

اساساً ، انسان زمان می برد. برای رویدادها یا مهمانی ها که می دانم ساعت ها آرایش خواهم کرد ، و همه افراد آیفون خود را بیرون می آورند (زیرا عکس بگیرید یا این اتفاق نیفتاد!) ، مطمئناً من هنوز هم مسیر پوشش کامل را طی خواهم کرد. ، اما اگر ما فقط در مورد انتقال کانر به زمان داستان کودک در کتابخانه در روز چهارشنبه صحبت کنیم ، بله. من یا با صورت می روم یا با یک کرم BB یا مرطوب کننده مینیمال به حداقل می رسم ، و این همین است. بیشتر روزها من پوششی کاملاً متوسط ​​یا متوسط ​​دارم.

البته همیشه اینطور نبود. آخرین مرحله بزرگ پوشش کامل من از سال 2011-2015 به طول انجامید و من همه چیز را پوشیدم. با پایه و اساس ، هرچه پوشش کامل تر باشد ، بیشتر به آن توجه می کردم.

فکر می کنم اگر جوان هستید و پوستی صاف و چینی دارید ، بله جهنم. می توانید بسته بندی کنید (می دانم که ، LOL!) ، و هنوز هم به نظر خوب خواهد رسید.

به هر حال چطوره؟ پایه و اساس کامل پوشش . آن را دوست دارم یا آن را ترک می کنید؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها