اوه ، خانم ! این روش براق است . تقریبا برای من خیلی براق است. Antonio Cosmetics Organical Certified Highlighting Blush in Cheek Crush (42 دلار) یک دسته کوچک موسیقی جاز دو به یک است. شما یک تخته پخته شده و هایلایت را در یک تابه جاذبه دریافت می کنید ، و با دیدن اینکه چگونه در ایتالیا و همه آن ساخته شده است (سرزمینی که بهترین پودرهای پخته شده زنده می شوند) ، امیدوارم که گونه های من را عاشق کند . اما افسوس که من فقط نمی توانم با لرزش شدید و رنگدانه محدود آویزان شوید.

آنتونیم برجسته گونه قرمز
گونه ها را روی سیب گونه ها و گونه های فوقانی من خرد کنید

آنتنیم برجسته کردن گونه های سرخ پوستی
خرد کردن گونه
بنابراین . این یکی برای من نیست (اولین محصول آنتیمونی که من واقعاً آن را دوست ندارم) ، اما اگر از برجسته هایی که به عنوان آینه های براق استفاده می شود ، دوست دارید ، یک Urban Urban Decay Naked Illuminated ، ممکن است در آن باشید. هر دو به طور مشابه براق هستند (اما نسخه آنتونیشن فاقد پهپادهای زرق و برق است).

Cheek Crush مانند نسخه بانوی بالغ UD Naked Illuminator مهربانی است . قدرت خوب ماندن نیز ، بنابراین فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی قادر خواهند بود گونه ها و فضا های شما را از فضا ببینند؟ ؟؟؟ ️ ساعت ها و ساعت ها.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما ،

کارن

آنتونیشن Highlighting Blush در ترکیبات Cheek Crush

Mica، ZBA Mays Starch / ZEA Mays (ذرت) نشاسته ، Squalane ، Octyldodncanol ، هکتوریت ، آبزیان / آب ، caprylic / Capric Triglyceride ، Benzyl Alkolol، Lauroyl Lysine، Acid Sorbic، Acid dehydroacetic، Silica Diase (CI 77891) ، CI 77007 (اولترا مارین ها) ، CI 77491 (اکسیدهای آهن)

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها